Domů Rady a Návody Kupte si nejlepší cyklistické oblečení, které se vám bude i vzhledově líbit

Kupte si nejlepší cyklistické oblečení, které se vám bude i vzhledově líbit

-

Při cyklistice očekává většina z nás, že se nám bude ve speciálním cyklo oblečení skvěle pohybovat, nebudeme se nadmíru potit, také nám nebude zima, ať už bude vítr nebo chladno, příp. také budeme dobře viditelní. U toho ale také chceme, abychom dobře vypadali, ať už jsme profesionální sportovci, nebo jezdíme jen tak pro radost, zastavíme se v restauraci či hospůdce na osvěžující nápoj, jídlo a jedeme dalších 15 km zpět domů…

K nejlepším cyklistickým značkám oblečení patří EDNURA ze Skotska a CASTELLI z Itálie. Pokud se v této branži pohybujete, jistě jste o nich už slyšeli. Pokud je budete nakupovat v akci, je cenově výborně dostupné drtivé většině z nás a odmění se vám vaší maximální spokojeností. 

Spolehněte se na ENDURA oblečení

Ve Skotsku roku 1993 začalo vznikat oblečení ENDURA. Jejím cílem bylo zlepšit výkon a funkci cyklistického oblečení, což se jí povedlo. Na trh přivedla mnoho produktů, které si hned po dodání na trh získaly velkou oblibu. Nastavila vysoké měřítko kvality a svou laťku má skutečně vysoko. U jejího oblečení můžete očekávat funkčnost, odolnost i skvělý, moderní vzhled. I proto se postupně stala globálním lídrem na trhu. 

Najít ji můžete u hvězd silniční cyklistiky, MTB a triatlonu. Testování oblečení probíhá ve spolupráci sportovců a vědeckých pracovníků. Jde o jeho aerodynamiku, termoregulaci a komfort při všech podmínkách na trati. Oblečení je dokonce testováno v aerodynamickém tunelu, aby se odhalilo, zda má správné vlastnosti. 

Vybírat můžete dresy, bundy, kalhoty, ponožky, trička… Spokojenost je předem zaručena.

Italské nejlepší cyklo oblečení 

Oblečení CASTELLI vzniká již od roku 1910, kdy společnost vytvořila první cyklistické oblečení pro šampiona v cyklistice Alfreda Binda. Za mnoho let působení prošla značka řadou změn, včetně změny názvu a loga. Nic to ale neubralo na její kvalitě s renomé. V 80. – 90. letech byla dodavatelem oblečení pro závody Giro d’Italia a Tour de France. 

Koupit si můžete její bundy, trička, čepice, návleky, šátky, vesty, láhve na vodu… 

Vše od CASTELLI i ENDURA najdete na bikero.cz.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek