Domů Rady a Návody Znáte obchod, kde nakoupíte vše pro vánoční výzdobu na jednom místě? Hledáte...

Znáte obchod, kde nakoupíte vše pro vánoční výzdobu na jednom místě? Hledáte umělý vánoční stromeček, girlandu či věnec?

-

Je vaším kritériem kvalita, ale také dostupná cena? Na stránce svetstromku.cz naleznete široký výběr vánočního sortimentu za bezkonkurenční ceny.

Internetový obchod nabízí několik druhů a typů umělých vánočních stromků. Zvolit si můžete z borovice, jedle nebo smrku v různých designových provedeních. Každý typ stromku je jedinečný svým barevným provedením a jehličím, ze kterého jsou větvičky vytvořeny.

Mezi nejžádanější druhy patří borovice. Zde u nás najdete i jiné stromky v klasické zelené, stříbrné nebo bílé variantě. Mezi nejprodávanější patří borovice himalájská, borovice tatranská a borovice stříbrná.

Dalším oblíbeným typem je jedlička. I tento druh stromku u nás naleznete v různých provedeních. Hitem jsou stromky jako jedle kavkazská, jedle normandská nebo jedle kanadská.

Zajímavé svým provedením jsou imitace smrku. Prvenství v prodeji má smrk alpský, dále smrk exkluzivní a nezaostává ani smrk robustní.

Na trhu jsou velmi oblíbené bílé a zasněžené stromky, které také samozřejmě naleznete v naší nabídce. V této kategorii je hitem smrk královský, smrk severský nebo jedle bílá.

Novinkou posledních let jsou LED stromky, které mají výrobcem zabudované osvětlení teplé bílé barvy. Díky tomu, že obsahuje adaptér, můžete přepínat mezi různými režimy osvětlení pomocí aplikace, kterou si stáhnete do chytrého telefonu. Mezi nejprodávanější patří 3D smrk mohutný, 3D smrk královský nebo smrk severský.

Díky širokému výběru a cenové dostupnosti se e-shopu daří také v zahraničí. Proto známe výraz umělý vánoční stromek v několika překladech. V Rumunsku se nazývá brad artificial de craciun, v Chorvatsku umjetno bozićno drvce a v Maďarsku müfenyö.

V eshopu můžete kromě umělých vánočních stromků nakoupit vánoční girlandy, vánoční věnce i vánoční osvětlení, které jsou v nabídce také za výhodné ceny.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek