Domů Zajímavosti Podceňujete se? 5 znamení, že ano

Podceňujete se? 5 znamení, že ano

-

Emoce skrýváte, úspěchy svalit na štěstí a velmi snadno přebíráte názory jiných. Proč si tak velmi nevěříte?

Pravda, pf 08.02.2019 09:00 žena, bezpečnost, stres, strachFoto: Shutterstock
Ilustrační foto.
nedáváte otázky
Co bych se tak zeptala? I tak to bude hloupost … Dříve jste posluchačka, která tiše sedí v skupince lidí a nesnaží se na sebe upoutat zbytečnými otázkami. Ale odpovězte si – kolikrát jste se přistihli při tom, jak jste zpozorněli, že kdosi vedle vás se zeptal něco, co jste již měli na jazyku, jen jste neměli odvahu to vyslovit.

Plány držíte spíše při zemi
Co byste chtěli v životě dosáhnout? Ruku na srdce, opravdu neobdivoval nikoho ve svém okolí, kdo je odvážnější a plní si své touhy? Ačkoli tyto lidi tajně obdivujete, nikdy se nepokusíte o něco větší, co by přesáhlo váš běžný život? Myslíte si, že byste to i tak nedokázali?

Emoce projevujete střídmě
Proč? Nechcete nimi obtěžovat okolí. Jste smutná, ale nikomu se neposťažujete. Získali jste novou práci, ale oznámíte to kamarádce jako běžnou věc, přestože uvnitř tak velmi toužíte křičet radostí. Máte pocit, že svými city okolí zatěžujete, proto je raději necháváte před světem ukryté.

Schováváte se za druhých
„Ona řekla“, „On si myslí“ … Nikdy neřeknete, co si myslíte vy, ani proč si to myslíte. Přesvědčovat někoho o své pravdě? Ne … Raději přijmete za své myšlenky kohosi jiného, ​​je to pro vás příjemné a bez stresu. Dělá vám potíže projevit se i stát za svým názorem, velmi snadno se necháte převálcovat ostatními.

Pokud se vám něco podaří, vidíte v tom štěstí
Místo toho, aby vás zaplavil pocit hrdosti na své schopnosti, okamžitě máte jiného vítěze – štěstí či náhodě. Nevidíte to, jak jste dřeli, ani schopnosti, které máte vy a ostatním chybí – své úspěchy máte tendenci zlehčovat, před sebou i před ostatními.

Mohlo by Vás zajímat

PR článek